FAQs

Sıkça Sorulan Sorular

 • Premise ne yapar?

  Kurum, kuruluşların en önemli sorularını cevaplamasına yardımcı olmak için dünya genelindeki temel düzeydeki verileri toplar. Kuruluşların daha bilinçli ve daha iyi kararlar almasına yardımcı olmak için bir fikir paylaşabilir, kısa bir anket tamamlayabilir veya şehrinizde fotoğraf çekmek gibi basit görevleri yerine getirerek yerel bilginizi paylaşabilirsiniz.

 • Premise kimin için çalışıyor?

  Hükümetler, insani yardım kuruluşları ve kar amacı gütmeyen işler için öncül işler. Mevcut ve geçmiş müşterilerimizden bazıları Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı, USAID ve Dünya Bankası’nı içermektedir.

 • Nasıl Katılırım?

  Yapmanız gereken tek şey, Google Play Store ve Apple App Store‘dan Premise uygulamasını indirebileceğiniz bir akıllı telefon. Uygulamayı indirin, bir hesap oluşturun ve para kazanmaya başlamak için ilk görevlerinizi tamamlayın.

 • Mülkiyet nerede mevcut?

  Şu anda dünya genelinde 70’den fazla ülkede faaliyet gösteriyoruz ve hızla büyüyoruz. Görevler birlikte çalıştığımız kuruluşların ihtiyaçlarına göre hazırlanmaktadır, bu yüzden görevler sık sık değişebilir.

 • Belirli bir telefona ihtiyacım var mı?

  Bölgeye bağlı olarak, Premise’in uygulaması hem Google Play Store’da hem de Apple App Store’da bulunabilir. Ancak, Premise bazı belirli konumlarda sadece Android cihazlarda kullanılabilir. Bir Android telefon, uygulamanın çalışması için 4.0 veya daha sonraki bir sürüm olmalıdır.

 • İnternet bağlantısına ihtiyacım var mı? Kablosuz internet?

  Evet, görevlere erişmek, bunları tamamlamak ve para alma isteği göndermek için bir internet bağlantısı gereklidir.

 • Premise ile ne kadar para kazanabilirim?

  Katkıda bulunanların kazanabileceği para miktarı, kaç görevi tamamladıklarına bağlıdır. Katkıda bulunanlarımızdan bazıları, okul ücretlerini ödemek, evsiz bir gıda bankasına fon sağlamak ve ev geliştirme projelerini tamamlamak için kazançlarını kullanıyor. Ödeme işlemini kolaylaştırmak için Coinbase, PayPal ve mobil para gibi çeşitli ödeme sağlayıcıları kullanıyoruz.

 • Tamamlayabileceğim görev sayısının bir sınırı var mı?

  Görevleri tamamlama beceriniz üzerindeki tek sınır, bölgedeki bilgi talebine ve yakındaki diğer kaç kişinin bu işleri kendileri için ayırdığına bağlıdır. Mümkün olduğu kadar çok görevi tamamlamak için, görev pazarını sürekli kontrol etmenizi, yapmak istediğiniz görevi ayırmanızı ve başkası tarafından rezerve edilmeden önce mümkün olan en kısa sürede tamamlamanızı öneririz.

 • Premise güvenli midir?

  Premise ekibi her zaman katılımcılarımızın güvenliği, refahını sağlamak ve uygulamamızı kullanırken olumlu bir deneyime sahip olmalarını sağlamak için çalışır. İşlerin tasarlanması ve yerel içgörü kazanılması için Ülke Destek Uzmanlarımızla çalışmak da dahil olmak üzere güvenliği sağlamak için bir dizi tedbir alıyoruz. Kişisel bilgiler genellikle veri kalitesini sağlamak ve platformu optimize etmek için kullanıyoruz ve gizliliğinizi sağlamak için bu bilgiler şifrelenmektedir.

 • Konumuma ve kamera erişimime ihtiyacım var mı?

  Görevlerimiz genellikle fotoğraf çekmeyi veya belirli yerlere gitmeyi gerektirir, bu nedenle açık konum ve kamera erişimi gibi izinler istemekteyiz.

Başka sorunuz varsa, lütfen support@premise.com adresine e-posta gönderin.

Start making money now.

Android app on Google Play