FAQs

Dažnai užduodami klausimai

 • Ką daro Premise?

  Premise renka pradinius duomenis apie šalis, kad padėtų organizacijoms atsakyti į pačius svarbiausius klausimus. Pasidalinkite savo žiniomis atlikdami paprastas užduotis: pasidalinkite savo nuomone, atlikite trumpas apklausas ar fotografuokite savo miestą ir padėkite organizacijoms priimti informuotus ir geresnius sprendimus.

 • Kam dirba Premise?

  Premise dirba vyriausybėms, humanitarinę pagalbą teikiančioms ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Tarp mūsų dabartinių ir buvusių klientų- Jungtinių Tautų vystymosi programa, JAV Tarptautinės plėtros agentūra ir Pasaulio bankas.

 • Kaip prisidėti prie veiklos?

  Viskas, ko jums reikia, tai- išmanusis telefonas ir Premise programėlė, kurią galite atsisiųsti per Google Play Store ir Apple App Store. Atsisiųskite programėlę, susikurkite paskyrą ir atlikite pirmas užduotis, kad pradėtumėte uždirbti pinigus.

 • Kur veikia Premise?

  Šiuo metu mes veikiame daugiau nei 70 šalių visame pasaulyje ir sparčiai augame. Užduotys yra pateikiamos pagal organizacijų, su kuriomis bendradarbiaujame, poreikius, todėl jų dažnumas gali pastoviai keistis.

 • Ar man reikia tam tikro telefono modelio?

  Priklausomai nuo regiono Premise programėlę galima rasti tiek Google Play Store, tiek Apple App Store. Tačiau kai kuriose vietovėse Premise veikia tik Android įrenginiuose. Programėlės veikimui Android telefono versija turi būti ne senesnė nei 4.0.

 • Ar man reikia prieigos prie interneto? Belaidžio ryšio?

  Taip, jums reikia interneto ryšio, kad matytumėte ir atliktumėte užduotis bei pateiktumėte prašymą išgryninti pinigus.

 • Kiek pinigų galiu uždirbti su Premise?

  Pinigų suma, kurią gali užsidirbti vartotojai, priklauso nuo atliktų užduočių skaičiaus. Kai kurie iš mūsų vartotojų už uždirbtus pinigus moka įmokas už mokslą, remia maisto banko akciją ir renovuoja namus. Kad pinigų pervedimo procesas būtų dar paprastesnis, mes naudojame įvairius mokėjimo būdus, tokius kaip Coinbase, PayPal ir mobilius apmokėjimus. Mūsų tiekėjai skiriasi priklausomai nuo šalies.

 • Ar yra taikomas koks nors limitas atliekamoms užduotims?

  Vienintelis limitas jūsų atliekamoms užduotims yra informacijos paklausa jūsų vietovėje ir kiek aplinkui esančių rezervuoja užduotis sau. Norėdami turėti kaip įmanoma daugiau užduočių, nuolatos tikrinkite užduočių rinką, rezervuokite norimą ir atlikite tą užduotį kaip galima greičiau prieš kitam ją rezervuojant.

 • Ar saugu naudotis Premise?

  Premise visuomet teikia pirmenybę vartotojų saugumui ir gerovei bei dirba tam, kad užtikrintų pozityvią patirtį naudojantis programėle. Mes imamės daugybės prevencinių būdų saugumui užtikrinti, o vienas iš jų- bendradarbiavimas su šalies aptarnavimo specialistais. Kartu kuriame užduotis bei jų pagalba sužinome daugiau apie šalį. Asmeninė informacija dažniausiai yra naudojama užtikrinti duomenų kokybę bei optimizuoti programėlės veikimą. Visa informacija yra koduojama jūsų saugumui užtikrinti.

 • Ar man reikia prieigos prie buvimo vietos ir kameros?

  Mūsų užduočių atlikimui dažnai reikia fotografuoti arba vykti į tam tikras vietas, todėl turime gauti prieigą prie jūsų buvimo vietos bei kameros.

Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su mumis support@premise.com.

Start making money now.

Android app on Google Play