FAQs

سوال های که غالبا پرسیده میشوند.

 • پریمس چه کاری را انجام میدهد؟

  پریمس داده های ابتدایی را از سراسر جهان جمع آوری می کند تا به سازمان ها کمک کند تا به مهمترین سوالات انها پاسخ دهند. دانش محلی خود را با انجام کارهای ساده، مانند به اشتراک گذاشتن یک نظریه، انجام یک نظرسنجی کوتاه یا گرفتن عکس از اطراف شهرخویش به اشتراک گذاشته تا به سازمان ها برای تصمیم گیری آگاهانه تر و بهترتر کمک کنید.

 • پریمس برای چه کسی کار میکند؟

  پریمس برای دولت ها، سازمان های کمک های بشردوستانه، و شرکت های انتفاعی کار می کند. بعضی از مشتریان فعلی و قبلی ما شامل برنامه توسعه ملل محتد (UNDP) و بانک جهانی می شوند.

 • چگونه میتوانم همکار شوم؟

  تنها چیزی که شما نیازدارید یک تلفون هوشمند و برنامه پریمس است، که میتواند از فروشگاه (Google Play Store) یا از فروشگا برنامه اپل (Apple App Store) دانلود شود. برنامه را دانلود نمایید، حساب کاربردی باز کرده و اولین وظایف خودرا تکمیل نموده و کسب درامد کنید.

 • پریمس درکجا قابل دسترس است؟

  درحال حاضر ما در بیشتز از70 کشور سراسر جهان فعالیت می کنیم و این به سرعت درحال رشد است. کارها بر اساس نیاز سازمانهایی که ما با آنها کار می کنیم در دسترس هستند، بنابراین دردسترس بودن وظایف می تواند به طور مکرر تغییر کند.

 • آیا نیاز به یک موبایل مخصوص دارم؟

  بستگی به منطقه دارد، برنامه پریمس را می توان در فروشگاه پلی استور Google Play Store) و فروشگاه اپل (Apple App Store) دریافت کرد. با این حال، پریمس فقط در دستگاه های Android در مکان های خاص قابل دسترس است. برای اینکه برنامه پریمس کارکند، یک تلفن اندروید(Android) باید نسخه 4.0 یا بالاتراز ان داشته باشد.

 • آیا به انترنت نیازدارم؟ وای فای؟

  بلی، برای دسترسی به وظایف، تکمیل نمودن آنها و ارسال درخواست برای نقد کردن پول، اتصال به اینترنت لازم است.

 • چقدرمی توانم با پریمس کسب درامد کنم؟

  میزان پولی که مشترکین/همکاران می توانند کسب کنند بستگی دارد به تعداد وظایف که آنها انجام میدهند. بعضی از همکاران ما از درآمدهای خود برای پرداخت فیس مکتب، کمک به یک بانک/سازمان غذایی بی مسکنان ویا برای تکمیل نمودن پروژه های بهسازی خانه استفاده می کنند. ما از روش های مختلف پرداخت، مانند کوین بس(Coinbase) پی پل (PayPal) و پرداخت پول ازطریق تلفن همراه استفاده می کنیم تا روند پرداخت آسان شود. ارائه دهندگان ما نظر به کشور متفاوت هستند.

 • آیا محدویت ای برای انجام تعداد کارهایی که می توانم انجام دهم وجود دارد؟

  تنها محدودیت توانایی شما درانجام کارها به میزان تقاضای اطلاعات در منطقه و تعداد افراد دیگرکه در نزدیکی شما وظایف را ذخیره میکنند بستگی دارد. برای انجام دادن کارهای بیشتر، توصیه می کنیم دائماً بازار کار را بررسی کنید، وظیفه ای را که می خواهید انجام دهید رزرو/ذحیره کنید و هرچه سریع تر و قبل ازاینکه توسط شخص دیگری ذخیره شود ان را تکمیل کنید.

 • آیا پریمس محفوظ است؟

  پریمس همواره به امنیت و رفاه همکاران ما متعهد است و تلاش می کند تا مشترکین درزمان استفاده از برنامه ما تجربه مثبت داشته باشند. ما تعدادی از اقدامات پیشگیرانه را برای اطمینان از ایمنی، از جمله کار نمودن با متخصصان پشتیبانی کشورتان برای طراحی وظایف و به دست آوردن بینش/معلومات محلی انجام می دهیم. اطلاعات شخصی معمولاً برای اطمینان از کیفیت داده ها و بهینه سازی سیستم عامل استفاده می شود و برای اطمینان از حریم شخصی شما رمزگذاری شده است.

 • آیا نیازدسترسی به موقعیت و دوربین خود دارم؟

  وظایف ما غالباً نیاز به عکس گرفتن یا رفتن به مکان های خاصی دارد، به همین خاطر ما اجازه دسترسی به موققعیت و استفاده از کمره (دوربین) را اخذ می نماییم.

اگر سوال دیگری دارید، لطفا به ایمیل support@premise.com ایمیل بزنید.

Start making money now.

Android app on Google Play